Chcete sa dozvedieť ako Vám zabezpečíme nové auto?

Náš tím sa od r. 2005 špecializuje hlavne na dovoz osobných a nákladných automobilov, motocyklov a stavebných strojov zo zahraničia – prevažne z Nemecka, podľa požiadaviek zákazníka. Doviezli sme už viac ako 2 000 automobilov „za nás hovorí naša práca a spokojní zákazníci“ .

Prečo automobily z dovozu práve od nás ?
 • Automobily z dovozu majú niekoľko výhod, spolupracujeme s overenými a autorizovanými predajcami. Máme rokmi získané kontakty v rámci EÚ a USA Vám vieme nájsť automobil podľa Vašich predstáv a požiadaviek.
 • V rámci EÚ sme zameraní prevažne na nemecký trh. Nemecko je svetovou veľmocou automobilov a ponúka široký výber kvalitných jazdených automobilov s pravdivou a preveriteľnou históriou. Pri nových vozidlách je to takisto široký výber, výhodnejšia cena a dostupnosť ihneď. 
 • Na všetky vozidlá dávame 100% záruku na stav, pôvod a najazdené kilometre. 
 • Vozidlá nakupujeme za naše finančné prostriedky. Vy, alebo leasingová spoločnosť platí vozidlo až po dovoze a prihlásení, následne po Vašom súhlase pri dovoze na Slovensko. 
Ako prebieha výber a dovoz automobilov?
 1. Pri konzultácií s našim predajcom zadáte parametre vysnívaného automobilu.
 2. My Vám v priebehu pár dní vypracujeme ponuky a zašleme mailom. 
 3. Po výbere automobilu,  zarezervujeme vozidlo u predajcu. 
 4. Pred vycestovaním preveríme automobil podľa VIN čísla – (spolupracujeme s overenými a autorizovanými predajcami). 
 5. Ak je vozidlo po preverení u predajcu a cez VIN číslo v poriadku, odsúhlasíme si s Vami kúpu vozidla a uzatvoríme kúpnu zmluvu (PDF).
 6. Zaplatíte 10 – 30 % finančnú zálohu – záleží od ceny vozidla. Finančná záloha záleží od ceny vozidla, pohybuje sa od 10 – 30 %.
 7. V prípade, ak pri obhliadke automobilu nie je v poriadku , alebo je niečo inak ako pri dohode pred dovozom – dovoz po telefonickej dohode s Vami sa neuskutoční. 
 8. Čo je dôležité ? Vy nám za vycestovanie nič neplatíte. Zálohu Vám v 100 % výške vrátime späť alebo privezieme iný automobil po konzultácií s Vami. 
 9. Ak je vozidlo v poriadku, po osobnej obhliadke priveziem vozidlo na Slovensko. Na Slovensku začneme prihlasovanie vozidla. Po prihlásení a obhliadke vozidlo odovzdáme. 

Pre dovoz vozidla môžete využiť náš objednávkový formulár.

Služby autopožičovne.

V prípade, ak sa rozhodnete o dovoz vozidla zo zahraničia a ste momentálne bez auta, vieme Vám zabezpečiť požičanie vozidla v adekvátnej triede, po dobu, kým Vám Vaše vozidlo bude privezené za zvýhodnené ceny. Už od 20,- Eur/ deň. Služby autopožičovne nájdete na tejto stránke.