Vaše Recenzie

Prečítajte ci recenzie od našich zákazníkov:

VYNIKAJÚCE
14 recenzií na
Matej Dorcik
Matej Dorcik
Veľká spokojnosť, príjemný a profesionálny prístup. Všetko prebehlo hladko od začiatku až po odovzdanie autá, naozaj bezstarostný dovoz. Ďakujem
Milan Fekiač
Milan Fekiač
Perfektný prístup, rýchle jednanie, rýchle dovezenie a vybavenie všetkých potrebných úkonov a všetko tak ako bolo dohodnuté od prvého kontaktu. Firmu Authaus odporúčam všetkými desiatimi. Doviezli sme už tretie auto a vždy bez komplikácií. Ďakujeme
David.rejduga Rejduga
David.rejduga Rejduga
Odporúčam 👍 seriózny rýchli prístup 👍 jednotka v dovoze áut 👌
Tibor Kocúr
Tibor Kocúr
Autohaus Slovakia som našiel prostredníctvom Facebooku a po prezretí odporúčaní a recenzií som sa rozhodol ich osloviť pri dovoze auta. S prístupom a dovozom auta som veľmi spokojný, ústretové jednanie, snažia sa vyhovieť v každom smere. Určite každému odporúčam.
Marcel Solarik
Marcel Solarik
Martin Sudek
Martin Sudek
Skvelá spolupráca a profesionalita, auto bolo prichystané do jedného týždňa od momentu kedy bolo dovezené na Slovensko. Nadštandardná komunikácia. Určite odporúčam.
Kassem Jaber
Kassem Jaber
Lukáš Bielik
Lukáš Bielik
AUTOHAUS Slovakia som dlhšiu dobu sledoval na IG a keď som videl, aké autá dovážajú, rozhodol som sa napísať im, nakoľko sme potrebovali auto pre manželku. Od prvého oslovenia až po odovzdanie vozidla prebehlo všetko férovo, transparentne a veľmi profesionálne. Po zadaní parametrov mi posielali ponuky, z ktorých sme si mohli vyberať. Nakoniec mi odporučili portál, kde som mal rozšírenú ponuku. Na vybranom aute preverili každý detail, dokonca si overovali ešte pred dovozom malý škrabanček. Priamo z miesta, odkiaľ bolo auto som dostal fotky stavu a všetko sa dalo riešiť ihneď online. Po odsúhlasení a dovezení vozidla vybavili všetky náležitosti, mohli sme prísť na obhliadku a skúšobnú jazdu. Auto bolo odovzdané čisté, voňavé a dokonca sa nám prispôsobili a auto nám odovzdali mimo pracovnej doby. Od začiatku sme komunikovali s jedným človekom, ktorý riešil celý dovoz. Pán M. Cvacho je človek na správnom mieste a s jeho prístupom bol dovoz a kúpa auta úplná pohoda. Za nás top firma, ktorá nám doviezla top vysnívané auto pre manželku. Určite to nebola naša posledná spolupráca. Odporúčam, ak by sa dalo, dám aj 10*.
David Cvengroš
David Cvengroš
Odporúčam 👌 skvelý prístup, rýchle vybavenie a taktiež prihlásenie vozidla, auto je nachystané ako má byť. Všetko bez problémov, maximálna spokojnosť ;) !
Jozef Kovačin
Jozef Kovačin
Uprimne za seba,trochu som bol sklamany,pristup v telefone velmi profesionalny,taktiez mi umoznili obhliadku cez vikend,co bolo velke plus,zial po tom,ako som kvoli obhliadke absolvoval cestu BA-ZA-BA som si auto mohol "iba" obzriet,nakolko sa nepodarilo nastartovat.Taktiez som od majitelov ocakaval aspon telefonat s naslednym navrhom postupu,zial nedockal som sa.